Як влаштувати цікаве корпоративне свято

Маленьке корпоративне свято

Корпоративні заходи необов’язково повинні бути величезними. Невеликі, але регулярні події не менш приємні.

Наприклад, вітати співробітника з першим роком роботи або з днем ​​народження. Людина приходить на робоче місце, а його вже чекає невелике привітання і подарунок. Для такого необов’язково наймати наше агентство – це можна доручити і комусь із співробітників.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Корпоративна вечірка – як зробити свято цікавим

Періодично в офісі може з’явитися фруктовий салат-бар або станція зі свіжовіджатими соками. Круто, коли в офісі на короткий час з’являються незвичайні об’єкти – апарат з газованою водою радянських часів, велике дзеркало з написом «У вас чудовий вигляд», мобільна фотостудія, приставка «Денді» або щось в такому ж дусі. Коли такий об’єкт з’являється на короткий час, співробітники більше його цінують, і він не встигає набриднути.

Невеличке корпоративне свято - ретро автомат газованої води

Творчий підхід

Творчість – універсальний компонент корпоративної події. Розіграти сценку, зварити художнє мило, зліпити пиріжок, взяти участь у фотосесії, зняти відеокліп, проявити супергеройський здібності – все це безпечно, весело, універсально і при правильному підході допомагає вирішувати більшість кадрових задач.

Співробітники люблять творчість, тому що від творчості відчуваєш себе хорошим, розумним і вмілим. Здорово, коли творчість вплетено в загальний сюжет: ви не просто складаєте орігамі, а робите частину великого арт-об’єкта, який буде виставлятися в вестибюлі центрального офісу; ви не просто вбираєтеся в костюм супергероя, а отримуєте секретне завдання, в якому потрібно проявити надздібності; ви не просто ліпите пиріжок, а готуєте частування для дітей з дитячого будинку.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Навіщо проводити корпоративи – думка експертів “Виклику”

Корпоративне свято - творчий процес

Добре працюють соціально значущі ініціативи. Наприклад, співробітники проводять кілька годин на посадці дерев або. Все це організовано, під музику, з частуванням і фотографіями. Співробітники відчувають, що роблять щось корисне і важливе. Причетність до чогось більшого – потужний мотиватор.

Корпоративне свято

Людина схильна любити те, що створила. Тому співробітники будуть фотографуватися поруч зі своїми паперовими фігурами, показувати фотографії друзям, пишатися собою і своєю компанією. Це хороший ефект, навіть якщо ви його спочатку не планували.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.