Як організувати весілля в етно стилі

Не хочеш банального і нудного свята, але і на Мальдіви фінансів не вистачає? Дізнайся, як організувати весілля в етно стилі.

Як організувати весілля в етно стилі

Як організувати весілля в етно стилі - поради від Виклику

Якщо екстремальні святкування не для тебе, а місце для весілля і образ нареченої хочеться зробити незабутніми, пропонуємо організувати ваше весілля в етно стилі.

Як влаштувати незвичайне весілля

Модний етно стиль

Зовсім недавно етно мотиви стали дуже популярні. Давно забуті звичаї, традиції, вбрання, частування і розважальна програма знову в моді. Влаштувати справжнє пишне весілля з усіма давніми українськими атрибутами сьогодні більш ніж актуально. Особливо ефектно вийде, якщо в числі запрошених є закордонні гості.

Вбрання молодих

Ясна річ можна звернутися в будь-який весільний салон, який спеціалізується на тематичних святах, і взяти в оренду все необхідне, але і тут потрібно дещо враховувати. По-перше, визначитеся, чи хочете ви класичний український весільний наряд або ж віддаєте перевагу сучасним міксам.

Як організувати весілля в етно стилі. Вбрання молодят

Якщо вибір – варіант номер один, вирішите наскільки скрупульозно ви будете слідувати традиціям вашого регіону, адже в кожному куточку нашої країни існують різні вінчальні костюми. А якщо віддаєте перевагу міксам – все набагато простіше. Сьогодні їх можна знайти в багатьох салонах і навіть в інтернеті.

Вбрання молодят - як організувати весілля в етно стилі

І обов’язково замість звичайної фати нареченої варто доповнити образ вінком з польових квіток з різнокольоровими стрічками. Червоні маки, барвінок, волошки, чорнобривці, незабудки створять яскраві народні мотиви і додадуть молодій свіжості і легкості.

Як обрати місце проведення весілля

Кольори

Як організувати весілля в етно стилі

Українське весілля – дійство дуже барвисте і яскраве, але зловживати квітами не варто. Основні кольори червоний, зелений, блакитний і жовтий необхідно розбавляти білим. Вдало продумуйте всі композиції, щоб весілля не виглядала як веселка або перо павича.

Організатор весілля – 10 міфів, яких варто позбутися

Оформлення

Як організувати весілля в етно стилі. Оформлення весілля в етно стилі

Природньо повинні бути присутніми вишиті рушники, гілочки калини і верби, соняшники, польові квіти, грона винограду, традиційний коровай, снопи соломи, дерев’яні або плетені меблі і тин з писаними горщиками на ньому.

Івент-бутік ВИКЛИК - як організувати весілля в етно стилі

Якщо весілля планується влітку, найкраще провести його на свіжому повітрі, орендувавши справжню українську хатку. Ну а в холоди можна ефектно прикрасити банкетний зал або вибрати заклад вже оформлене в етнічному стилі

Бенкет

Весільний бенкет в національному стилі | Як організувати весілля в етно стилі

І без слів зрозуміло, що це буде “серйозне” застілля. Запропонувати гостям всі вишукування національної кухні молоді просто зобов’язані. Але це можуть бути не тільки традиційні страви, а й страви, які готуються саме в вашому регіоні споконвіку.

Весілля в етно стилі - як організувати?

Пишність і національний колорит етно весілля обов’язково підкреслить візок з кіньми, прикрашений стрічками і квітами, народні пісні і традиційні забави. А якщо під місце для весілля ви виберете мальовниче українське село, таке свято не забудеться ні вам, ні гостям.

ЗАМОВИТИ ВЕСІЛЛЯ В ЕТНО СТИЛІ

Leave a Reply

Your email address will not be published.