Як обрати місце проведення весілля

Обераємо місце проведення весілля

Вибір місця святкування весілля – це важливий і відповідальний крок, тому що від місця безпосередньо залежить комфорт гостей, а також витрати на декор. Коли мова заходить про весілля, то в 90% випадків в уяві постає зал ресторану, тому що так уже повелося, що це найпоширеніше місце проведення весілля. Але не варто перебувати в полоні у стереотипів, адже насправді, потенційних місць для твого торжества набагато більше.

Місце проведення весілля | Корисні поради від івент-бусіка ВИКЛИК

Місця для святкування весілля

Умовно можна виділити кілька груп: ресторани, банкетні зали готелів, ресторани і комплекси, резиденції і закриті клуби (тенісні, гольф-клуби), відкриті майданчики (намети), незвичайні місця (дахи будинків, пентхауси, яхти). В окрему категорію варто винести весілля за кордоном, так як там місця святкування можуть бути ще більш різноманітними. Погодься, що список немаленький.

Тепер виникає інше питання: як же вибрати з такої великої кількості можливих місць одне-єдине, і на які аспекти варто звертати увагу в першу чергу? Про це сьогодні і піде мова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільний координатор – ваш надійний помічник на весіллі

Основні критерії вибору

Отже, варто виділити кілька основних критеріїв при підборі місця:

Інтер’єр

Саме від цього критерію залежать витрати на декор і складність робіт, оскільки, якщо наявний інтер’єр залу контрастує з обраною тематикою свята, буде потрібно чимало сил і часу, щоб перетворити вибране місце на ідеальне.

А бувають майданчики, які просто не весільні – занадто темні, наприклад. Цей варіант також потребуватиме додаткових витрат. Тому краще всього вибирати місце, яке, якщо і не буде спочатку підтримувати тематику весілля, то хоча б не буде їй суперечити.

Як обрати місце проведення весілля

Місткість

Мабуть, важливість даного пункту і пояснювати не варто. Гостям повинно бути зручно і комфортно. Але варто враховувати, що майданчик проведення весілля повинен вміщувати не тільки столи для гостей. Крім цього, має бути місце для сцени, танців, організації інтерактивних зон та інших складових.

Місце для проведення виїзної церемонії

Ідеальний варіант, якщо є окреме приміщення або майданчик, де можна було б провести церемонію.

Місце проведення весіллі | Івент-бутік ВИКЛИК - це найкращі весілля!

Кухня

Один з найбільш важливих аспектів. Якщо їжа в ресторані несмачна, то якою б яскравою і різноманітною не була б розважальна програма, гості можуть залишитися не зовсім задоволені.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Організатор весілля – 10 міфів, яких варто позбутися

Персонал

Це теж важливий фактор. Кожне весілля індивідуальне і важливо переконатися, що персонал обраного майданчика готовий працювати не за шаблоном і виходити зі своєї зони комфорту, щоб зробити ваше свято незабутнім. Саме тому, ми, в нашому івент-бутіку, дуже ретельно обираємо місце проведення весілля для наших клієнтів.

Меблі в ресторані

Звичайно, це не першорядний фактор вибору місця, але все ж на меблі варто теж звертати увагу. Звичайно, якщо столи і стільці в обраному місці не відповідають концепції весілля, можна взяти меблі в оренду.

Місце проведення весілля

Дізнайтеся, як влаштувати незвичайне весілля

Також існує ряд другорядних критеріїв вибору, такі як наявність парковки, готелів неподалік, зручне місце розташування та інші. Такі речі можуть стати приємним доповненням.

Вибирати місце проведення весілля найкраще разом зі своїм весільним організатором, тому що він відразу відкине левову частку невідповідних майданчиків, звузивши коло пошуку, і зможе об’єктивно оцінити переваги і недоліки кожного місця, що допоможе тобі заощадити чимало часу.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ

Гарного вам весілля!

Leave a Reply

Your email address will not be published.