Весільний координатор – ваш надійний помічник на весіллі

Хто такий весільний координатор?

Весільний координатор – це людина, яка стежить за тим, щоб в день весілля все пройшло, як заплановано, а молодята насолоджувались святом і нічим не переймалися. Весільний координатор узгоджує дії окремих фахівців (ведучий, кейтеринг, флористи, тощо), контролює своєчасність тих чи інших подій і вирішує дрібні проблеми, що виникають по ходу урочистості.

Весільний координатор – професія хоч і цікава, але дуже відповідальна. Щоб успішно справлятися з різноманіттям покладених на нього завдань, координатор повинен мати цілу низку якостей: організованість, хороша пам’ять, стійкість до стресів, винахідливість, комунікабельність і дипломатичність.

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ – ПОДАРУЙТЕ СОБІ СВЯТО

Навіщо потрібен весільний координатор?

Хто такий весільний координатор - ІВЕНТ-бутік Виклик

Що ж конкретно входить в обов’язки весільного координатора? Залежно від особливостей весілля, а також домовленостей з молодими, коло обов’язків координатора може бути різний, але в цілому його функції можна звести до п’яти основних груп:

Взаємодія з фахівцями

Напередодні весілля координатор обдзвонює всіх фахівців на предмет готовності. Якщо весілля в певному кольорі або стилі він рекомендує їм відповідний дрес-код. В день одруження стежить за тим, щоб ніхто з учасників не спізнився, контролює підготовку до банкету і виїзної реєстрації, стежить за роботою офіціантів (своєчасністю подачі страв, напоїв і торта). Забезпечує узгоджену роботу окремих підрядників і розраховується з ними за послуги.

Взаємодія з гостями

Весільний координатор відповідає на дзвінки і питання гостей (для цього його телефон можна вказати в запрошень), підказує, як дістатися до потрібного місця, допомагає їм розміститися в банкетному залі, підказує, хто в якій машині пересувається під час прогулянки, при необхідності викликає таксі в наприкінці вечора.

Організаційні питання

Координатор контролює розміщення й сервіровку столів на банкеті, розташування гостьових карток і планів розсадки. Розставляє подаровані квіти. Стежить, щоб виконавці, присутні на весіллі (відеографії, фотографи та ін.) були нагодовані, згідно з домовленістю з рестораном.

Найважливіше завдання координатора – простежити, щоб нічого не було забуто: кільця, подушечка, весільні аксесуари та інше.

Тайм менеджмент

Координатор може допомогти нареченій скласти оптимальний план дня (в тому числі і маршрут прогулянок), в якому щохвилі розписані основні етапи торжества (таймінг). У день весілля він тримає цей план перед собою і стежить, щоб все йшло точно за графіком.

Форс мажори

Весільний координатор

Накладки і дрібні неприємності трапляються на весіллях досить часто. Завдання координатора – швидко знайти вихід з ситуації, що склалася. Так, наприклад, весільний координатор завжди має при собі аптечку, парасольку, косметичку, серветки, голку з ниткою і інші предмети на різні випадки життя.

Крім того, весільний координатор грає важливу психологічну роль – він дає молодим відчуття того, що ситуація під контролем, а це в свою чергу спокій і впевненість, так необхідні в день весілля.

ЗАМОВИТИ ВЕСІЛЬНОГО КООРДИНАТОРА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.