Сюжетні квести – відчуй себе кіногероєм

Сюжетні квести

Сюжетні квести стають дедалі популярнішими серед сучасної молоді.

Дізнайся про новий формат квестів – RE:QUEST

Сюжетні квести – це театралізовані ігри для команди або кількох людей, в певному місці, яке підходить під тематику квесту.

Основною відмінністю від інших видів квестів є те, то вам буде дана історія зі зрозумілою мотивацією, передісторією, стилістикою і розповіддю. Такі квести можуть брати за основу фільми, книги, відеоігри і навіть міські легенди. У всьому іншому це такий же квест, в якому потрібно застосовувати логіку, спритність і інтуїцію. А також, вміння працювати в команді.

Замовити сюжетний квест

КіноКвест

Разом з нашими партнерами, компанією SV12 PRODUCTION, ми розробили кілька сюжетних квестів, в основу яких покладено відомі фільми та серіали. Наразі, найбільшою популярністю користуються два такі квести: Закривавлена Струна та Криптоманія.

Закривавлена струна

Сюжетні квести - Закривавлена струна

В парку знайдено труп 19-річної дівчини, яку було вбито сталевою струною. Докази свідчать про те, що кривавий вбивця знаходиться поруч, полючи на наступну жертву. Чи вдасться вам знайти вбивцю, не ставши його черговою жертвою?

Криптоманія

Сюжетні квести - Криптоманія

З лабораторії ZetMain був вкрадений прототип майнера, призначений для видобутку криптовалюти DASH. Прототип вкрав один із співробітників корпорації. Служба безпеки ZetMain почала полювання на викрадача. Однак, прототипом хоче заволодіти і клан Sy4R – спільнота крипто-терористів. Кому, зрештою, дістанеться потужний майнер?

Якщо ви шанувальник певного сеттинга ігор, конкретного жанру фільмів, або вам хочеться відчути себе на місці детектива, що переслідує маніяка або великого мафіозі, або ви просто хочете пригод в стилі Індіани Джонса, то ви можете розглянути варіант з тим, щоб сходити на вихідних разом з друзями на сюжетний квест. Це не тільки дозволить вам потішити свою фантазію, а й дасть можливість добре провести час з друзями.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Як створити цікавий квест

Оберіть свій сюжетний квест

Ви можете вибрати правильні сюжетні квести на свій смак. Не всі люблять бігати від монстрів і маніяків, так як не у всіх сталеві нерви. Хтось вважає історичні квести нудними недостатньо “трешовими”. Хтось замучився дивитися одні й ті ж фільми і хоче побачити щось новеньке, але в іншому форматі, з дугою історією і місцем. Всі ці людей хочуть повеселитися, кожен по-своєму.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Незвичайний квест на корпоративі

У кожного свої можливості і межі уявленого. Є ті, кого лякає крапля крові, або не пробиває навіть велетень з бензопилою. На ваше щастя у нас є дуже великий вибір сюжетних квестів для всіх. Якщо ви налаштовані на гру, то ви обов’язково знайдете те, що вас зацікавить.

ЗАМОВИТИ КВЕСТ

Leave a Reply

Your email address will not be published.