Привітання з Днем Народження – я це зробити правильно

Привітання з Днем народження – не завжди просто

У кожної людини раз на рік буває День народження. Але привітання з Днем народження, інколи, може стати серйозною проблемою. Не прості питання: що подарувати? Як привітати? І взагалі, вітати чи ні?

Івент-бутік Виклик | Привітання з днем народження

Від інших свят День народження відрізняється тим, що присвячений одній людині. У цьому його особливість. Діти чекають це свято з нетерпінням. Вони люблять отримувати подарунки, багато уваги. А ось деякі дорослі недолюблюють це свято. І не, тому що це плюс ще один рік до теперішнього віку. Просто не всі бажають слухати на свою адресу вітальні слова.

ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ ВИКЛИК

Кого вітають з Днем народження

Перш за все, визначитеся, кого ви вітаєте, які між вами відносини. Якщо між вами дружба або теплі відносини, то найімовірніше, що від вас чекають привітань. Ну а якщо між вами тільки офіційні відносини, то дивіться по ситуації.

Якщо ви забудете привітати своїх близьких родичів, друзів, дружину чи чоловіка, коханого чи кохану, то вони можуть образитися. Тому цю категорію людей зазвичай вітають завжди.

Шефа або колегу по роботі вітають так, як у вашій фірмі прийнято. Як це часто буває, практикується колективне святкування цього дня. Іменинник приносить торт і випивку, а колеги скидаються йому на подарунок. Тому, влаштувавшись на роботу, непогано було б довідатися про тутешні порядки. Якщо з кимось із товаришів по службі у вас склалися дружні або близькі стосунки, то можете його привітати особисто від себе, подарувавши презент.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Чи варто проводити корпоратив?

Як правильно поздоровляти з Днем народження

Найголовніше сказати імениннику теплі добрі слова. Можна прочитати вірш, а можна сказати своїми словами. Головне, щоб від душі.

ВЕСЕЛІ ПРИВІТАННЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ДНІВ НАРОДЖЕННЯ

Якщо у вас немає можливість зустрітися з іменинником і особисто його привітати. Пошліть йому красиву інтернет-листівку, поздоровлення у віршах на його пошту, або ж зателефонуйте, або надішліть вітальну смс.

Особлива тема це подарунки. Подарунок потрібно подарувати правильний і від щирого серця. Удвічі цінний буде подарунок, зроблений своїми руками. Але, знову ж таки, залежить це від ваших відносин. Дуже добре буде, якщо подарунок буде підібраний відповідно до особливостей схильностей і характеру іменинника. Подарунок може бути не дорогий, але потрібний.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПОДАРУНКИ ВІД SVITLOFT

Якщо ж ви губитеся в здогадах, що подарувати, запитайте про це іменинника. Правда сюрпризу не вийде, зате подаруйте потрібну річ.

І ще одне. Привітання з Днем народження доцільне саме в той день, в який він народився. Але якщо ви, все ж таки, забули привітати іменинника вчасно, привітайте його пізніше. Як то кажуть: краще пізніше, ніж ніколи.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Leave a Reply

Your email address will not be published.