Перший квест для незрячих у Києві

У Києві відбувся перший квест, який учаснико проходили наосліп

Перший квест для незрячих у Києві

Днями у Києві відбувся перший квест для незрячих і слабого риє людей. За умовами їм треба було розгадувати загадки і долати кілометри непристосованих доріг пішки.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Re:Quest – новий формат квестів від ВИКЛИКУ

Мета квесту

Квест було організовано для того, щоб надихнути незрячих українців не боятися виходити на вулицю і показати зрячим, що ті, хто живе у вічній темряві, мають право на повноцінне життя.

Участь у квесті

Для того, щоб узяти участь у квесті, охочі подавали заявки. Команда – це двоє учасників, один мусить хоч трохи бачити, аби забіг столицею був безпечний. Журналістів було більше, ніж учасників. Організатори цьому радіють, бо сподіваються, так їх почує більше українців.

Популяризувати активний спосіб життя для незрячих, показати соціуму, що ми є такі самі абсолютно, здорові громадяни суспільства, яких не треба жаліти, не вважати їх за убогих інвалідів

Ігор, організатор квесту

Сценарій квесту

Тож для учасників підготували великий і складний маршрут. Дізнатися кожну наступну точку призначення можна було, лиш розгадавши загадки на попередній. Серед них були: ребуси, написані шрифтом Брайля, пазли, скоромовки і навіть продаж перехожим гарячого шоколаду.

ЗАМОВИТИ СВІЙ КВЕСТ

Загалом учасники квесту подолали близько десяти кілометрів. До фінішу дійшли не всі, а ось переможці отримали у подарунок фітнес-браслети.

Організатори сподіваються вивести свій квест на український рівень, аби незрячі люди могли вийти з дому і розважитися.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Leave a Reply

Your email address will not be published.