Організатор весілля – 10 міфів, яких варто позбутися

МІФ 1. ОРГАНІЗАТОР ВЕСІЛЛЯ – ЦЕ КООРДИНАТОР

Найпоширеніший міф про весільних організаторів пов’язаний безпосередньо з їх основними функціями. Багато пар плутають організатора і координатора на весіллі. Розставимо все по своїх місцях. Організатор весілля (весільний організатор) – це ваш помічник протягом всієї підготовки до весілля.

У його функції входить пошук підрядників, допомога в розробці стилістики весілля, підбір місця проведення події: весільної церемонії і весільного вечері. Він буде вирішувати всі організаційні питання, пов’язані з обладнанням і вимогами вашої весільної команди.

Організатор весілля | івент-бутік ВИКЛИК

Це буквально ваша права і ліва рука на протязі всієї підготовки до свята і на самому весіллі теж: від першої хвилини ранку нареченої до останньої ноти банкету, і навіть далі – до моменту, коли ви отримаєте заповітні фото і відео.

А ось весільний координатор допоможе вам безпосередньо в день весілля. Він не несе відповідальності за якість виконаних підрядниками робіт, його завдання – скоординувати всіх дійових осіб: зустріти і проводити, показати робоче місце, залагодити питання з таксі і інші непередбачені ситуації, які виникають саме в день весілля.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ

МІФ 2. РОБОТА ОРГАНІЗАТОРА – ТІЛЬКИ ШУКАТИ ПІДРЯДНИКІВ

Організатор займається всім циклом підготовки. Пошук підрядників – лише мала частина тієї величезної роботи, яка йому належить. Організатор допоможе вам грамотно розподілити бюджет, уникнути типових помилок при підготовці до весілля, зібрати по частинкам цілий образ вашого торжества.

Він підбере те саме місце, яке буде відповідати вашим вимогам, а вам не доведеться проводити годинами в інтернеті і на телефоні, телефонуючи менеджерів ресторанів або фотографів, відеографів, декораторів. Пам’ятайте про це, замовляючи послуги організатора.

Організатор весілля - івент-бутік Виклик

МІФ 3. ОРГАНІЗАТОР МОЖЕ ПІДГОТУВАТИ СВЯТО ЗА ПАРУ ТИЖНІВ

На жаль, організатор весілля – не чарівник. І не зможе організувати вам весілля мрії з нуля, коли до вашого свята залишилося тільки пара тижнів, а на дворі літо. Звичайно, він зробить все, що зможе, щоб знайти підходящий з доступних ресторанів, найкращого з вільних фотографів і найстильніших з незайнятих декораторів, і постарається при цьому не роздути ваш бюджет.

Літній сезон бронюється мінімум за три місяці до весілля, і ваш організатор і інші підрядники можуть просто бути зайняті на конкретну дату. І навіть якщо ви знайшли організатора сильно заздалегідь, не варто думати, що можна все міняти в останній момент. Будь ласка, уважно затверджуйте декор, підрядників, таймінг, кількість гостей, щоб не вносити зміни в ніч перед святом.

Організатор весілля - 10 міфів

МІФ 4. ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР – ЦЕ ДОРОГО

Як правило, вартість послуг весільного організатора становить 10% від загального бюджету весілля, іноді може обмежуватися і фіксованою сумою. Багато женихів і наречених вважають, що це дорого, але ж все пізнається в порівнянні. Покладіть на одну чашу терезів увесь той час і ті дії, зустрічі, дзвінки, які вам треба буде зробити, нерви, а на іншу – свій спокій.

Якщо в конкретно вашому випадку користь від залучення весільного організатора з головою покриє ці 10% – значить, він вам потрібен. Організатор допоможе правильно і раціонально скласти план підготовки до весілля, допоможе заощадити і оптимізувати весільний бюджет за рахунок грамотного розподілу статей витрат і знижок від підрядників. Дуже часто помилки, які пари роблять без організаторів, в результаті обходяться їм дорожче вартості їх послуг.

Кращий організатор весілля - це "Виклик"

МІФ 5. МИ ВСЕ МОЖЕМО САМІ

Багато пар вважають, що можуть все зробити самостійно і не хочуть довіряти організацію такого важливого дня комусь ще. У когось це виходить, хтось здається на півдорозі і знаходить помічника. Постарайтеся відповісти на два питання:

  • Чи є у вас достатньо часу на самостійну повноцінну підготовку, чи дозволяє ваша робота вам зробити це?
  • Наскільки масштабне весілля ви хочете організувати?

Якщо у вас весілля на 40+ гостей, підготовка і координація всього дня буде трудомісткою, і ви не зможете відпочити в день весілля, адже доведеться контролювати стільки моментів. Звичайно, всі випадки індивідуальні, і багато наречених діляться з нами історіями, як організували весілля самостійно.

Але в своїх історіях вони завжди розповідають, що це не було просто і швидко. Якщо ви маєте можливість довіритися професіоналам, зробіть це. Якщо ж ви хочете все організувати самостійно, запасіться часом і будьте готові, що буде дуже цікаво, але не завжди легко.

ПОДАРУЙТЕ СОБІ СВЯТО – ЗАМОВТЕ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ ВАШОЇ МРІЇ

МІФ 6. ОРГАНІЗАТОРИ РОБЛЯТЬ ОДНАКОВІ ВЕСІЛЛЯ

Швидше за все, така думка складається у тих, хто переглядав мало портфоліо різних весільних організаторів. Як правило, у хорошого організатора є свій стиль і своя команда фахівців, з якими він працює. Але зазвичай цей стиль вибирають самі пари.

Безумовно, у підрядника не повинно бути портфоліо з однаковими історіями. Багато хто думає, що організатор має стандартний набір пропозицій, і всі пари змушені так чи інакше вибирати з їх числа. Якщо раптом ви зустрінете такого підрядника, відмовляйтеся з ним працювати. Насправді, завдання хорошого організатора – підібрати той формат весілля, який буде відображати історію пари, а також їх стиль і характер.

Їм цікаво працювати з новими проектами, різними парами і їх бажаннями. Адже організація весілля крім усього іншого – творчість і натхнення. А воно не буває під копірку. До речі, є агентства, які створюють цілу режисуру весільного дня. Це вже індивідуальні авторські проекти. Тому дивіться портфоліо, читайте відгуки, при необхідності спілкуйтеся з парами і шукайте «свою» людину.

Івент-бутік Виклик - організатор весілля

МІФ 7. ОРГАНІЗАТОР ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ В ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ

Іноді наречені не поспішають вдаватися до послуг організатора, бо думають, що більшу частину підготовки до весілля їм доведеться все одно виконувати самим: списуватися з підрядниками, вирішувати організаційні питання з майданчиком, домовлятися про зустрічі і їздити на майданчик з декораторами та фотографами. Це або результат необізнаності наречених, або поганої роботи організаторів.

Організатор для того і потрібен, щоб працювати не тільки в день весілля, зустрічаючи вашу команду і показуючи їм місце роботи, а й протягом усього підготовки. Побережіть сили для весілля вашої мрії і делегуйте турботи про вашому торжестві фахівця! Радьтеся, діліться свої баченням, контролюйте процес, але не забувайте насолоджуватися підготовкою, довіривши роботу організатору.

МІФ 8. ОРГАНІЗАТОРИ БЕРУТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗА ДОРОГІ ВЕСІЛЛЯ

Як і в будь-якому напрямку діяльності у весільній сфері різні організатори працюють з різними бюджетами. Не бійтеся питати у організаторів про рівень і клас весіль, які вони організовують, і шукайте свій. Це дозволить вам бути впевненими в тому, що вони мають уявлення про майданчиках рівня вашого бюджету і знайдуть вам підрядників, через яких не доведеться збільшувати витрати в рази.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Весільний координатор – ваш надійний помічник на весіллі

МІФ 9. ОРГАНІЗАТОР – ЦЕ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ

Дуже неприємно, коли організатора сприймають як обслуговуючий персонал. Адже ця людина вклала всю свою душу в ваш свято, провівши багато часу, налагоджуючи організаційні питання і домовляючись з підрядниками про деталі.

Цей пункт, до речі, стосується не тільки до організаторів, а й до всіх підрядникам на весіллі. Це люди, які з любов’ю створюють ваше свято, і якщо ви будете ставитися до них по-дружньому, підготовка пройде приємніше і легше. І дуже здорово, якщо ви врахуєте, що підрядники працюють на весіллі по 12 годин, і запропонуйте їм перекусити.

Найкращий організатор весілля - це івент-бутік Виклик

МІФ 10. ОРГАНІЗАТОР НАВ’ЯЗУЄ ДОРОГІ ПОСЛУГИ ТА СВОЇХ ПАРТНЕРІВ

Цей поширений міф народився не на порожньому місці. Часто, переглядаючи портфоліо організатора, ви бачите одні й ті ж імена фотографів, декораторів, відеографів, стилістів і думаєте, що якщо звернутися до цього організатору, то вийде чергове весілля з тією ж командою підрядників. Насправді ви вільні вибирати підрядників самі, повідомляючи організатору про ваші побажання, називаючи конкретні імена.

Але пам’ятайте, що така команда у організатора – це результат роботи на численних проектах і багатогодинних комунікацій, і сформувалася вона не просто так. Якщо послуги таких підрядників здаються вам занадто дорогими, обговорюйте це. Але не забувайте, що з конкретної командою організатор може поручитися за результат. Якщо ви запрошуєте своїх підрядників, будьте дуже уважні, організатор не може нести відповідальність за їх роботу.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ

Leave a Reply

Your email address will not be published.