Незвичайний корпоратив: струс та переоцінка персоналу

Коли потрібен незвичайний корпоратив

Дуже часто, перед великими компаніями з багатьма рівнями управління виникає потреба струсити з себе бюрократичний наліт, і зробити переоцінку персоналу. В таких випадках компанія замовляє незвичайний корпоратив.

Незвичайний корпоратив

Один з наших кейсів

Керівник фінансової організації побачив проблему: компанія стала занадто бюрократизованою і повільною. Рішення приймаються довго, ініціатив немає, якість сервісу впала. Було видно, що проблема десь серед управлінців середньої ланки. Хтось із них чи то став скептиком, чи то внутрішньо звільнився, і ця зараза поширюється. Однак знайти цю людину було неможливо, тому що на зібраннях всі зображали зразкових співробітників.

Івент-бутік ВИКЛИК запропонував незвичайний корпоратив: шок-тренінг.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ КОРПОРАТИВІВ

Вийти із зони комфорту

Весь менеджерський склад компанії запросили на гала-вечерю в заміський маєток, з ночівлею і вихідними на природі. Збір о 16:00 в офісі, від’їзд на шикарному автобусі, всі при параді.

На півдорозі автобус начебто ламається. Менеджерів разом з керівником висаджують. З’являється інструктор, який пропонує йти через ліс в напрямку садиби, де ни них їх чекає вечеря і ночівля.

Незвичайний корпоратив від івент-бутіку ВИКЛИК

Кілька менеджерів відразу посилають все під три чорти, ловлять попутку і їдуть додому.

Решта проходять 400 метрів через лісосмугу і, несподівано для себе, потрапляють в тренувальний табір.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Як створити крутий квест

Тренувальний табір

Наступні два дні вони проходять тренування, виконують завдання і вечеряють біля вогнища. За ними уважно спостерігає керівник та інструктори-психологи: виявляють лідерів, аналізують сильні і слабкі сторони. У нестандартній ситуації важко приховати свій істинний характер.

Незвичайний корпоратив: струс та переоцінка персоналу | Івент-бутік ВИКЛИК

Паралельно спливають і вирішуються приховані конфлікти. Менеджери краще розбираються в собі і в своїх колегах. Хтось після тренінгу звільняється, бо відчув, що він в цій компанії не на місці. Хтось запропонував очолити новий напрямок. Але головне – колектив струсив з себе бюрократичний наліт і почав працювати по-новому.

Що потрібно для незвичайних корпоративів

Для таких тренінгів потрібна серйозна підготовка і професійна команда, в тому числі охорона, лікарі, транспорт. І потрібно бути готовим, що не всі співробітники захочуть проходити через ці випробування. Тому ми не рекомендуємо організовувати такі заходи самостійно.

І, зрозуміло, за такими заходами повинна стояти чітка методологія, структура і цілі, які направляють людей. Якщо цього немає, але є бажання побігати на повітрі – поїдьте краще в пейнтбольний клуб.

Leave a Reply

Your email address will not be published.