Навіщо проводити корпоративи – думка експертів “Виклику”

Корпоративи важливі для компанії

Зазвичай, корпоративи проводять, щоб підвищити мотивацію, створити емоційний капітал і сформувати лояльність співробітників. Є і більш екзотичні цілі, але про них пізніше.

Мотивуємо команду

Щоб підвищити мотивацію, співробітник повинен відчути себе позитивним: творчим, вмілим і затребуваним.

Корпоративи запускають ланцюгову реакцію:

  • співробітник зробив щось хороше на корпоративі →
  • відчув себе класним →
  • знову проявляє себе з кращого боку, але вже в робочій обстановці.

Корпоративи мотивують - івент-бутік ВИКЛИК

Після гарного корпоративу співробітники емоційно заведені і хочуть нових звершень на роботі.

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ КОРПОРАТИВУ

Лояльність персоналу

Емоційний капітал в спрощеному вигляді – це емоції, переконання і досвід, які допомагають справлятися з труднощами на роботі. Це запас міцності, завдяки якому співробітник робить більше, ніж передбачено інструкцією –
наприклад, тимчасово бере на себе додаткові обов’язки. Без емоційного капіталу співробітник в будь-який незрозумілій ситуації пасує. Добре організований корпоратив створює потрібний запас міцності.

Лояльність допомагає співробітнику не йти до конкурентів на більш високу зарплату. «Так, там будуть платити більше, але тут мене цінують, тут я потрібен ». На хорошому корпоративі співробітник повинен відчути свою цінність.

Екзотичні цілі проведення корпоративів

Ми проводимо найкращі корпоративи - івент-бутік ВИКЛИК

Більш екзотичні цілі – оцінити співробітників, виявити майбутніх керівників, струсити колектив. Можна допомогти співробітникам сформулювати нові цілі. Можна залагодити конфлікт, закласти фундамент для розвитку нових навичок. Наш івент-бутік допоможе реалізувати всі ці завдання. На жаль,мало хто знає, що таке можливо. Але тепер ви знаєте:)

Хорошими корпоративами можна закохати в компанію, змінити ставлення до роботи, заразити людей новими ідеями, викликати почуття причетності до великої і важливої ​​справи. І кілька разів на рік для цього є відмінний привід. Було б нерозумно розміняти всі ці можливості на банальний банкет.

Марина Присяжна, CEO Івент-бутік Виклик

ЗАМОВИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ КОРПОРАТИВУ

Leave a Reply

Your email address will not be published.