Корпоративна вечірка – як зробити свято цікавим

Сучасна корпоративна вечірка

Як і на все в світі, на корпоративи існує мода. На початку двохтисячних всі божеволіли з миловаріння і танцювальним майстер-класами. Зараз корпоративна вечірка – це, здебільшого, інтерактивні квести з використанням смартфонів, планшетів і доповненої реальності. Через 2 роки в моді буде щось нове. Робота нашого івент-бутіка полягає в тому, щоб знаходити і придумувати нові ідеї для корпоративних вечірок, і пов’язувати їх з цілями компаній.

Корпоративна вечірка від ВИКЛИК

Корпоративна вечірка за клієнтським бріфом

Самі нудні корпоративи виходять за клієнтськими брифам – коли відповідальний співробітник в односторонньому порядку придумує, які саме розваги замовити, і пропонує агентствам виставити найнижчу ціну. Такі корпоративи – свято банальності і мізерного бюджету.

Порада: навіть якщо у вас невеликий бюджет, зверніться до нашого івент-бутіка хоча б за порадою. При належній завзятості багато ідей можна втілити самостійно, але самі ідеї краще взяти у тих, хто професійно цим займається.

Цікаві корпоративи виходять тоді, коли клієнт приходить до нас з чітко усвідомленою метою, і ми спільно придумуємо, як цю мету реалізувати.

ЗАМОВИТИ КОРПОРАТИВ

Один з наших вдалих кейсів

Відомий український банк вийшов на лідируючі позиції завдяки новим продуктам і технологіям. Але останнім часом почав здавати позиції, тому що за останній рік не створив жодної проривної ідеї. Кадровий аудит показав, що співробітники відчувають себе лідерами ринку і спочивають на лаврах. Мета – струснути колектив, заразити їх азартом боротьби і інновацій.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Навіщо проводити корпоратив

Виклик” запропонував провести корпоративні ігри по запуску проривних внутрішніх проектів: співробітники діляться на команди, придумують ідею проекту, отримують допомогу менторів з потрібної галузі і майданчик для запуску. В кінці року – презентація проектів перед всією компанією, яка закінчується нагородженням переможців і великим святом з підбиттям підсумків. Агентство придумало механіку ігор, способи мотивації співробітників, потужний бренд конкурсу і всю супутню подачу.

Корпоративна вечірка. Івент-бутік ВИКЛИК

Результат

В результаті корпоративна вечірка була цілком присвячена лідерам і інноваторам, які задали новий тон в роботі. За два місяці корпоративних ігор в відділ нових проектів надійшло більше життєздатних пропозицій, ніж за два попередні роки.

ЗАМОВИТИ КОРПОРАТИВ

Leave a Reply

Your email address will not be published.